AUTOpro
Extra

Bancher austriac: România are şanse să devină o a doua Polonie

Piaţa imobiliară din Polonia a ajuns la saturaţie, motiv pentru care investitorii îşi canalizează capitalul spre sudul regiunii şi există şanse ca România să devină o a doua Polonie, este concluzia majorităţii bancherilor, investitorilor şi consultanţilor imobiliari prezenţi ieri la un seminar de specialitate în Bucureşti.

breloc-casa-cheie

Citiți detalii pe Capital.ro

Articole similare

Exclusiv! Video spion Land Rover Discovery

administrator_autopromag

Kia GT, gata după 5 ani

administrator_autopromag

Exclusiv AUTO pro!! Mercedes-AMG C63 facelift surprins în teste!!

Filip Sîrbu

Leave a Comment