AUTOpro
Extra

Bancher austriac: România are şanse să devină o a doua Polonie

Piaţa imobiliară din Polonia a ajuns la saturaţie, motiv pentru care investitorii îşi canalizează capitalul spre sudul regiunii şi există şanse ca România să devină o a doua Polonie, este concluzia majorităţii bancherilor, investitorilor şi consultanţilor imobiliari prezenţi ieri la un seminar de specialitate în Bucureşti.

breloc-casa-cheie

Citiți detalii pe Capital.ro

Articole similare

Liviu Tudor: În 3-5 ani vor fi reluate investiţiile imobiliare amânate în 2008

Exclusiv AUTOpro!! Toyota Supra surprinsă din nou în teste!!!

Filip Sîrbu

Exclusiv AUTO pro!!! Hyundai Veloster N surprins în teste!!

Filip Sîrbu

Leave a Comment