AUTOpro
Generale

EXCLUSIV – AUTO pro a testat în premieră naţională noul Jaguar XE

AUTO pro este singura revistă din România care a participat la sesiunea de testare a noului Jaguar XE. Evenimentul s-a desfăşurat pe un circuit din nordul Spaniei, punând astfel accentul pe abilităţile dinamice şi pe tehnologiile berlinei premium de clasă medie.

Râmâneţi alături de autopro.ro pentru a citi în curând impresiile noastre despre modelul proiectat de Jaguar pentru a seduce clientela trio-ului german BMW Seria 3, Mercedes Clasa C şi Audi A4. De asemenea, veţi putea citi părerea noastră despre Jaguar XE într-un material amplu ce va fi publicat în următoarea ediţie a revistei AUTO pro.

Până atunci vă invităm să vizionaţi o galerie foto din cadrul sesiunii de testare a lui Jaguar XE.

Jaguar_XE_Track_G8_025

Jaguar_XE_Track_G8_068

Jaguar_XE_Track_G8_177Jaguar_XE_Track_G8_041Jaguar_XE_Track_G8_202Jaguar_XE_Track_G8_079Jaguar_XE_Track_G8_063Jaguar_XE_Track_G8_134Jaguar_XE_Track_G8_159Jaguar_XE_Track_G8_136

Articole similare

Șeful Fiscului: “Va fi un desant asupra evaziunii din zona București-Ilfov”

Aston Martin Valhalla va intra în producția de serie în 2024: motor V8 de 1.000 CP

Mihai Morcovescu

Citroen aniversează 55 de ani de la lansarea modelului Mehari (cu video)

Mihai Morcovescu

Leave a Comment